הכוח מאחורי יעילות אנרגטית לעסקים קמעונאיים


אין עסק היכול להרשות לעצמו לבזבז אנרגיה.

  שיעור הצריכה העודפת בעסקים קמעונאיים יכול להגיע ל-30% מעל האנרגיה הדרושה לתפעול העסק בפועל. צריכה מחוץ לשעות העבודה, תחזוקה לקויה, הגדרות שגויות וציוד לא יעיל - כל הגורמים הרבים הללו יכולים לתרום להוצאה מתמשכת היכולה לשבש את פעילות העסק ולגרום לבזבוז מיותר.
  עוד ועוד עסקים אשר מתייחסים לניהול צריכת החשמל כניהול משאב קריטי מראים שאפשר לקצץ בעלויות ולהגדיל רווחים באמצעות ניהול חכם של צריכת האנרגיה שלהם. היתרונות ברורים, אך הדרך ליעילות אנרגטית אינה קלה. כדי להפוך את הרשת הקמעונאית לרווחית יותר ולבת קיימא יותר יש צורך בדברים הבאים:

 • שקיפות ונתונים של צריכת האנרגיה ברמת המערכת והתרעות המופעלות במצבים חריגים - לא עוד הסתמכות על "כללי אצבע" ותחושות בטן. נתונים מדודים ומפורטים.
 • כלי ניתוח החושפים דפוסי שימוש ומגמות שימוש, משווים בין סניפים ומזהים בעיות תחזוקה עוד בטרם יתרחשו תקלות - ללא צורך בידע מקצועי.
 • תהליכים הממנפים מידע מעשי כדי לייעל את השימוש באנרגיה ולהפחית צריכה בכל רחבי הרשת.
 
 שיעור צריכת אנרגיה עודפת ברשתות קמעונאיות יכול לעלות על 30% מהסך הכול הנדרש
 • צריכה בשעות שאינן שעות עבודה
 • תחזוקה לקויה
 • הגדרת נקודות שגויה
 • תקלות שלא התגלו
 • קביעה שגויה של לוח זמנים במערכות ניהול מבנה
 • ציוד לא יעיל
ייעול הצריכה דורש ניטור שוטף ברמת המכשיר בכל רחבי הרשת


פתרון שלם לשיפור יעילות אנרגיה

גרינטופס אנרגיה מאפשרת לעסקים לייעל את צריכת האנרגיה שלהם ולשפר את יעילות התפעול שלהם. הפתרון כולל כלי ניתוח חדשניים בפריסה ארצית או אפילו רב לאומית, הוא שווה לכל כיס, פועל ברמת המעגל היחיד, מבוסס על טכנולוגיות ענן ובעזרתו אפשר לקבל תובנות על השימוש באנרגיה ובה בעת ליעל את התפעול, את התהליכים ואת משאבי התחזוקה.
פתרון ניהול האנרגיה שלנו משלב שקיפות, כלי ניתוח מתקדמים ושירותי ייעול תהליכים באופן המאפשר ליעל את ביצועי האנרגיה ותפעול המערכות בארגון במהירות רבה ככל האפשר. הפתרון מתאפיין בטכנולוגיית ניטור חדשנית הפועלת ברמת המעגל החשמלי היחיד, מספקת נתונים בזמן אמת מהסוג הדרוש לעצירת בזבוז אנרגיה בזמן, כל זאת לייעול השימוש באנרגיה ולגילוי תקלות מראש גם ללא הגעה לכשל קריטי.

נראות ארגונית רב אתרית עד לרמת המערכת הבודדת

פתרון ביצועי האנרגיה של גרינטופס אנרגיה מספק שקיפות ומדידה של צריכת אנרגיה ברמה של מכשירים ספציפיים - מקרר, מזגן, ארון תצוגה וכדומה. רמת הנראות הזאת היא ייחודית לפתרונות שאנו מציעים. המערכת נעזרת בחיישנים האוספים מידע על ביצועי אנרגיה בזמן אמת מכל יחידות הארגון (בפריסה ארצית) ומשדרת אל מאגר נתונים מרכזי עבור ניתוח.

כלי ניתוח מובנים במערכת - ליעילות אנרגטית ותפעולית מקסימלית

מאגר הנתונים ומנוע הניתוח המבוססים בענן משלבים אזעקות והתרעות זמן אמת עם ניתוח מעמיק של דפוסי שימוש באנרגיה ומגמות שימוש. המערכת מספקת תובנות שאפשר לפיהן לנקוט בפעולות הנחוצות לשם ייעול צריכת אנרגיה, הפחתת השיא וגילוי מראש של תקלות בציוד. המערכת מסוגלת לספק דוחות בהתאמה אישית כל חודש או לפי דרישה.
טכנולוגיה פשוטה וקלה לפריסה בארגון בעלת התאמה לצרכי המשתמש המאפשרת שירותי ניהול אנרגיה

שותפים להצלחה

גרינטופס אנרגיה מספקת מערך שירותים המיועדים להעלות את העסק על הנתיב להצלחה במהירות רבה ככל האפשר. אנו עוזרים לעסקים מרובי אתרים לעצב את תכניות ניהול האנרגיה שלהם ולהוציאן לפועל במהירות ולפי קריטריונים של כדאיות כלכלית תוך כדי מינוף מלא את הפוטנציאל הקיים בניטור וניתוח ברמת המכשיר. בארגונים בהם כח האדם אינו מיומן בניהול משאב החשמל, משמשת חברת גרינטופס אנרגיה כ- "מנהל בפועל" של צריכת החשמל תוך כדי עבודה צמודה עם גופי התפעול של הארגון.
גרינטופס אנרגיה הנה ספק שרותי אנרגיה מורשה מטעם משרד האנרגיה.